İletişim

Adres

Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. No: 175/3 Kışla Binası A Blok Kat: 2, 34220 Esenler/İstanbul

Ulaşım

Esenler-Bayrampaşa Otogarı’ndan Davutpaşa Kampüsü’ne:

Esenler otogarından M1A Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Davutpaşa ulaşabilirsiniz.  Otogardan havalimanı yönüne binmeniz gerekmektedir. YTÜ-Davutpaşa Kampüsü durağında ineceksiniz. Otogardan kampüs 2 durak, 5-6 dakika uzaklıktadır.

Yenikapı’dan Davutpaşa Kampüsü’ne:

Yenikapı’dan M1A Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek YTÜ-Davutpaşa Kampüsü durağında ineceksiniz.  Bu mesafe yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

Atatürk Havalimanı’ndan Davutpaşa Kampüsü’ne:
Atatürk Havalimanı’ndan M1A Yenikapı metrosuna binip, YTÜ-Davutpaşa Kampüsü Durağı’nda ineceksiniz. Bu yolculuk yaklaşık 20 dakika sürecektir.

Metro ile Davutpaşa Kampüsü’ne:
M1A Yenikapı-Havalimanı üzerinde YTÜ-Davutpaşa durağında inerek kampüse ulaşabilirsiniz.

Marmaray ile Davutpaşa Kampüsü’ne:
Marmaray ile Yenikapı durağına ulaşarak buradan M1A Havalimanı metrosuna geçebilir ve  YTÜ-Davutpaşa Kampüsü Durağı’nda inebilirsiniz.

Metrobüs ile Davutpaşa Kampüsü’ne:
Metrobüsle geliyorsanız en mantıklı yöntem Merter durağında inmek ve buradan M1A Yenikapı Metrosuna binmektir. Sadece 1 durak sonra YTÜ-Davutpaşa durağında inebilirsiniz.

Otobüs ile Davutpaşa Kampüsü’ne:
Kampüse İETT’nin 41AT ve 85C numaralı hattı girmektedir. 41AT ve 85C’nin geçtiği duraklardan bu otobüse binerek son durak olan YTÜ Davutpaşa Kampüsü’ne ulaşabilirsiniz.